O nas

Historia Food Collective to sukcesy naszych Klientów, dla których tworzyliśmy i nadal tworzymy skuteczne strategie marketingowe, sponsoringowe, koncepty, pomysły i kreacje.

Prowadzimy projekty i kampanie marketingowe. Angażujemy się w działania public relations. Od 2010 roku odnosimy sukcesy wspólnie z najbardziej znanymi polskimi oraz światowymi markami i firmami. Głęboko wierzymy, że dobra firma powinna być zorganizowaną formą przyjaźni, którą oferujemy naszym Klientom, z troską podchodząc do współpracy i płynącej z niej satysfakcji.

Niezmiennie naszym celem jest efektywna i zarazem efektowna realizacja wszystkich powierzonych nam projektów. Na przestrzeni kilku lat doradzaliśmy i pokazywaliśmy jak skutecznie budować wizerunek marki, osoby, produktu, idei, lub danego przedsięwzięcia.

  • eventy produktowe i tematyczne
  • warsztaty i eventy kulinarne
  • pokazy live cooking
  • imprezy integracyjne i motywacyjne
  • panele dyskusyjne
  • szkolenia

Pracowaliśmy dla najlepszych i współpracujemy z najlepszymi. Mamy na swoim koncie przedsięwzięcia promocyjne i reklamowe z udziałem znanych, medialnych kucharzy, ekspertów i pasjonatów kulinarnych, blogerów, dziennikarzy, prezenterów a także gwiazd.

Nieprzerwanie odczuwamy satysfakcję z przeprowadzonych kampanii oraz współtworzonych przez nas sukcesów marketingowych naszych Klientów, dzięki którym nieustannie możemy się rozwijać. W końcu, kto przewiezie innego człowieka na drugi brzeg, sam też tam dopływa!

„W WALCE MIĘDZY SERCEM A MÓZGIEM ZWYCIĘŻA W KOŃĆU ŻOŁĄDEK”
Stanisław Jerzy Lec

Zaufali nam