O nas

Julka Kisiel - Social Media Manager

Julka Kisiel

Social Media Manager

W Food Collective odpowiada za komunikację marki oraz doradztwo. Zainteresowanie mediami, skuteczną komunikacją, psychologią oraz wizerunkiem popchnęło ją zawodowo w kierunku branży PR oraz Social Media. Ma doświadczenie w tworzeniu wizerunku osób popularnych, celebrytów oraz firm, z którymi budowała relacje oparte na współpracy, zaufaniu i… wynikach.

Jest prądotwórczym generatorem kreatywnej energii. Tworzy na potrzeby marek oraz personal brandów strategię komunikacyjną. Pisze angażujące komunikaty oraz teksty. W umiejętny sposób dotyka biznesowych tematów z wiarygodnym przekazem, patrząc przez pryzmat ludzkich emocji. Uwielbia dynamizm branży marketingowej, innowacyjność oraz nieograniczone możliwości Social Mediów. Wierzy, że jeden pomysł może zmienić świat, a wyobraźnia i odwaga przynoszą niesamowite rezultaty.

Utożsamia się z osobowością działacza i to ten wewnętrzny imperatyw sprawia, że chętnie angażuje się w pracę zespołu związaną z prowadzeniem części projektów. Lubi zwycięsko wychodzić z potyczek z samą sobą.

Prywatnie jest miłośniczką serów, książek, mamą #najlepszejnaświecie dziewczynki oraz wyznawczynią religii kreowania własnej rzeczywistości.

Wróć